Her Projede Yeni Bir Firma Olarak Yeniden Doğuyoruz

E-KatalogE-katalog, elektronik ürün tasarımında uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Günün değişen koşullarına uyumlu, en son teknoloji ürünleri yakından takip eden firma olan E-katalog, müşterilerine en iyi hizmeti vermek için her gün kendini yenilemektedir. Yıllara dayanan tecrübesiyle yeniyi buluşturan firmamız siz müşterileri için çalışmaktadır. Öncelikli hedefimiz çalışmalarımızı başarıya ulaştırmaktır. Biz başarılı olduğumuz sürece siz değerli müşterilerimize en hizmeti vereceğimizin bilincindeyiz.

Her gün değişen şartlara ayak uydurarak yaptığımız her işin en iyisini ortaya çıkarmaktayız. Müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetimiz nedeniyle öncelikli hedefimiz çalıştığımız iş ortaklarının isteklerini yerine getirmektir.  Her iş, her proje her müşteri bizim için önemlidir. İnternet teknolojisinden başlayarak basılı ve elektronik tasarım alanında ve her türlü konuda kaliteli, özgün, yaratıcı ve çağın getirdiği özelliklere uygun olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.  

Bir ‘Web Home’ kuruluşu olan E-katalog, bir çok alanda hizmet verir. Web hizmetleri, tasarım, kurumsal kimlik, outdoor uygulamalar, stant ve promosyon hizmetlerinde de siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan onur duyarız.  Tasarım alanında yaratıcı projeler ve tasarımlar için firma olarak yanınızdayız. Çevre dostu teknoloji olarak tanımladığımız e-kataloglar sizi ve geleceğiniz için birer çözümdür..

NEDEN E-KATALOG?

 
E-katalog nedir?Elektronik ortamda hazırlanan, baskı ve kağıda ihtiyaca duyulmadığı için maliyeti de düşen, basılı olmadığı için eskimeyen ve en önemlisi tükenmeyen araçlarına e-katalog denir. CD ortamında veya internet ortamında yayımlanabilen bu ürünler, gerçek basılı halde olan ürünler kadar değerlidir.

Seo

Seo Fiyatları