Katalog Tasarım

Katalog Tasarım

Katalog bir firmanın ürün ve hizmetlerini detaylı bir şekilde, görsellerle de destekleyerek anlatan, sunum yapmaya yarayan ve de firmanın kurumsal gerçeklerine dayanarak tasarlanan sunum materyalidir.

Kataloglar firmanın bir ürün veya hizmeti anlatmanın en iyi yolarından biridir ve tanıtımın yanında tüketicinin de işini kolaylaştırma özelliği taşımaktadır. Katalog tasarım ürüne ve hizmete uyumluluk göstermek zorundadırlar. Bunun içinde tasarımlar için kapsamlı uygulama ve baskı teknikleri gerekmektedir.

Kataloglar firma ve ürünler için en önemli tanıtım materyali olmasının yanında aynı zamanda kurumsal kimliğin tamamlanmasında da önemli bir rol taşır, ayrıca satış arttırma konusunda da oldukça önemli bir araçtır. Ürün ne kadar kaliteli ya da farklı olursa olsun, müşterilere doğru yollardan sunum yapılmadığı sürece, ürünün hedef kitlesine ulaşamaz.

NEDEN E-KATALOG?

 
E-katalog nedir?Elektronik ortamda hazırlanan, baskı ve kağıda ihtiyaca duyulmadığı için maliyeti de düşen, basılı olmadığı için eskimeyen ve en önemlisi tükenmeyen araçlarına e-katalog denir. CD ortamında veya internet ortamında yayımlanabilen bu ürünler, gerçek basılı halde olan ürünler kadar değerlidir.

Seo

Seo Fiyatları