Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Fatura, Kartvizit, İrsaliye, Zarf gibi kurumsal çalışmaların şirketlerin resmi alanda ve prestij için yaratması gereken profillerin tamamıdır. Bir şirket, her şeyden önce kurumsallığını yansıtması gerekir. Bu tür tasarım ürünlerine küçük işletmelerden büyük firmalara kadar her ölçekteki kurumun ihtiyacı vardır.

Kurumsal bir şirkette, basılı anlamda hangi ürünlere ihtiyaç duyuluyorsa, fatura, irsaliyeli fatura, kartvizit, antetli kağıt gibi ürünleri tasarlayarak basımını gerçekleştiriyoruz. Hizmet verdiğimiz ürünler arasında fatura, sevk irsaliyesi, gider pusulası, adisyon, reçete, taşıma irsaliyesi, antetli kağıt, fiyat listesi, zarf, haberleşme formu, kaşe gibi materyaller vardır.

Kurumsal kimlik hizmetinin her aşamasını verdiğimiz firmalara fiyat konusunda esneklik gösterirken uygun ödeme seçenekleri sunuyoruz.

NEDEN E-KATALOG?

 
E-katalog nedir?Elektronik ortamda hazırlanan, baskı ve kağıda ihtiyaca duyulmadığı için maliyeti de düşen, basılı olmadığı için eskimeyen ve en önemlisi tükenmeyen araçlarına e-katalog denir. CD ortamında veya internet ortamında yayımlanabilen bu ürünler, gerçek basılı halde olan ürünler kadar değerlidir.

Seo

Seo Fiyatları